Jerycho w naszej parafiiJerycho w naszej parafii

Jerycho  modlitewne w Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Horyńcu – Zdroju – 2018r.

Plan adoracji Najświętszego Sakramentu przez parafian  - kościół  zdrojowy

Każdego dnia adoracji o godz. 7.00 i 19.00 Msza św.

 

Niedziela 08. 04

15.30 – 17.00 – FZŚ

17.00 – 19.00 – Apostolat Maryjny

19.00 – 21.00 Rycerstwo Niepokalanej

21.00 – 23.00 – Oaza Rodzin

 23.00 – 1.00 ul .Zdrojowa – nr. 40 - 59

Poniedziałek 09. 04

1.00 – 3.00 – ul .Zdrojowa nr. 20 – 39

3.00 – 5.00 –ul. Zdrojowa nr. 1- 19

5.00 – 7.00  -  ul. Zdrojowa nr. 60 – do końca

8.00 – 10.00 Krzywe

10.00 – 12.00 Puchacze – nr.  1 – 15

12.00 – 14.00 – Puchacze od  nr. 16 do końca

14.00 – 16.00 – Podemszczyzna wieś

16.00 – 18.00 – Podemszczyzna PGR

18.00 – 20.00 – FZŚ

20.00 – 22.00  ul. Armii Krajowej – nr. 60 – do końca

22.00 24.00 –ul. Armii Krajowej – nr. 40 - 59

Wtorek 10.04

24.00 – 2.00 –ul. Armii Krajowej  nr. 20 - 39

2.00 – 4.00 – ul. Armii Krajowej nr. 1 - 19

4.00 – 6.00 ul. Słoneczna – nr. 15 do końca

6.00 – 8.00 – ul. Słoneczna n.  1 - 14

8.00 – 10.00 ul. Krótka

10. 00 – 12.00  Radruż – nr 1 – 15

12.00 – 14.00  Radruż nr. 16 – do końca

14.00 – 16.00 Radruż PGR

16.00 – 18.00 – Młodzież do bierzmowania

18.00 – 20.00 – Oaza Rodzin

20.00 – 22.00 – ul. Krasińskiego i  Norwida

22.00 -24.00 – Słowackiego



Środa 11. 04

24.00 – 2.00 ul. Mickiewicza nr. 16 do końca

2.00 – 4.00 ul. Mickiewicza  nr. 1 - 15

4.00 – 6.00 – ul. Polna, Konopnickiej, Hałanie

6.00 – 8.00 – ul. Przemysłowa Rolna, Kolejowa, Wodna

8.00 – 10.00 – Niwki

10.00 – 12.00 – Dziewiecierz

12.00 – 14.00 – Świdnica nr. 1- 15

14.00 – 16.00 – Świdnica nr. 15 do końca

16.00 18.00 – Nowiny

18.00 – 20.00 Rycerstwo Niepokalanej

20.00 – 22.00 – ul. Wojska Polskiego  nr. 60 do kończ

22.00 – 24.00 ul. Wojska Polskiego  nr. 40 - 59

Czwartek 12. 04

24.00 – 2.00 ul. Wojska Polskiego –nr. 20 - 39

2.00 – 4.00 ul. Wojska Polskiego  nr. 1 - 19

4.00 – 6.00 ul. Zielona nr. 9 do kończ

6.00 – 8.00 ul. Zielona nr 1 - 8

8.00 – 10.00 ul. Wojska Polskiego Górka nr 1 – 14

10.00 – 12.00 – ul. Wojska Polskiego  Górka nr 15 do końca

12.00 – 14.00 – ul. Myśliwska nr. 1 – 20

14.00 – 16.00 – ul. Myśliwska  nr.  21 – 40

16.00 – 18.00 –ul. Myśliwska  nr. 41 – 60

18.00 – 20.00 Wspólnota Apostolatu maryjnego

20.00 – 22.00 ul. Myśliwska  nr. 61 –80

22.00 – 24.00 ul. Myśliwska nr. 81 - 100

Piątek 13. 04

24.00 – 2.00 – ul. Myśliwska nr. 101–  125

2.00 – 4.00 – ul. Myśliwska nr.  126 – do końca

4.00 – 6.00 – Wólka Horyniecka  nr. 30 - 59

6.00 – 8.00 – Wólka Horyniecka nr. 20 – 39

8.00 – 10.00 Wólka Horyniecka nr. 1 - 9

10.00 – 12.00 Wólka Horyniecka nr. 60 do końca.

12.00 – 14.00 ul. Dąbrowskiego

14.00 – 16.00 – ul. Kniaziewicza

16.00 – 18.00 ul. Godebskiego

18.00 – 20.00 Róże Różańcowe

20.00 – 22.00 Młodzież do Bierzmowania

22.00 – 24.00 Młodzież

Sobota 14. 04

24.00 – 2.00 – Wybickiego i Legionów

2.00 – 4.00 – Osiedle Sobieskiego nr. 1 – 16 i blok nr 36

4.00 – 6.00 Osiedle Sobieskiego blok nr. 16

6.00 – 8.00 blok nr. 18

8.00 – 10. 00  - blok nr. 20

10.00 – 12.00 blok nr. 22

12.00 – 14.00 blok nr. 24

14.00 – 16.00 blok nr. 26

16.00 – 18.00 blok nr. 28 i 30

18.00 – 19.00 blok nr. 32 i 34

 Serdecznie zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu  w wyznaczonych godzinach. Każdego dnia o godz. 12.00 będzie odmawiany Anioł Pański o godz. 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia, a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski.

Niech ten nieustanny modlitewny szturm nas wszystkich ubogaci naszą wspólnotę parafialną i nas samych głębokimi przeżyciami duchowymi.

Wróć