Ogłoszenia Duszpasterskie:Ogłoszenia Duszpasterskie:

VI Niedziela Wielkanocna 21. 05. 2016 r.

 

 1. Przeżywamy VI niedzielę Wielkanocną o godz. 13.00 w kościele zdrojowym Msza św. w intencji Pszczelarzy z Województwa Podkarpackiego.
 2. W poniedziałek w naszej parafii Diecezjalny Dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 9.00 w kościele zdrojowym Msza św. i następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 12.00.
 3. W poniedziałek, wtorek i środę w kościele zdrojowym Rekolekcje dla Kuracjuszy, Msza św. z nauka o godz. 19.00. szczegóły na plakatach.
 4. W piątek w kościele zdrojowym o godz. 9.00 Msza św.,  następnie wystawnie  Najświętszego Sakramentu i indywidualna adoracja zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 12.00. Adoracja zostaje skrócona do godz. 12.00 w związku z małym zainteresowaniem w późniejszych godzinach  prywatną adoracją.
 5. 5.    W piątek  w kościele parafialnym o godz. 16.30 pierwsza spowiedź dla dzieci klas III ich rodziców, rodziców chrzestnych, najbliższych i gości. Podczas nabożeństwa majowego nastąpi odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci komunijnych.
 6. Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy w piątek do kościoła zdrojowego na godz. 19.30 na przygotowanie kościoła do I Komunii św. Od piątku rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego.
 7. W sobotę o godz. 13.00 odbędzie się wizytacja FZŚ. Wszystkich członków rodziny franciszkańskiej zapraszamy na wspólne spotkanie.
 8. 8.    Następna niedziela jest  Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego  i dniem I KOMUNII ŚW.  w naszej Parafii. Msza św. komunijna w kościele zdrojowym o godz. 10.30. po Mszy św. rozdanie pamiątkowych obrazków, chlebków św. Antoniego oraz okazja do wspólnych zdjęcie.
 9. 9.    Za tydzień w kościele parafialnym o godz. 16.00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienia,
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.
 11. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Joannę Broda z Niwek Horynieckich, zmarłą polećmy Bożemu Miłosierdziu „Wieczne odpoczywanie….”

W kolejnym tygodniu, maja, opieki Matki Bożej życzymy; Parafianom, Kuracjuszom i Gościom.