Ogłoszenia Duszpasterskie:Ogłoszenia Duszpasterskie:

Ogłoszenia Duszpasterskie

                      XXVII Niedziela Zwykła  – 08. 10. 2017r.       

  1. 1.     Dzisiejsza niedziela jest XVII Dniem Papieskim  po Mszy św. o godz. 9.00 program słowno – muzyczny poświęcony św. Janowi Pawłowi II przygotowany prze dzieci i młodzież naszej parafii. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na  stypendia dla zdolnej  młodzieży w ramach Fundacji Nowego Tysiąclecia.
  2. Od wtorku do czwartku zapraszamy na rekolekcje Kuracjuszy i nie tylko. Program na plakatach. Będzie to także Triduum poświęcone św. Maksymilianowi Marii Kolbe z racji 100 rocznicy powstania Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej. Głowna uroczystość, 16 październik. Zapraszamy do wstąpienia do Rycerstwa Niepokalanej.
  3. 3.     W środę o godz. 17.00 Msza św. Oazy rodzin i spotkanie formacyjne.
  4. 4.     W czwartek spotkanie ministrantów seniorów.
  5. 5.     W piątek   o godz. 9.00 w kościele zdrojowym Msza św. i następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 12.00  zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia, a po południu ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie ,  o godz. 15.00 z pod kościoła parafialnego wyruszy procesja do Nowin Horynieckich. Msza św. w Nowinach o godz. 16.00. Msze św. w tym dniu w koście parafialnym o godz. 7.00 w zdrojowym o 7.00  ( nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 15.30 i Mszy św. o godz. 16.00).
  6. 6.     W piątek, 16 października  w  konkatedrze lubaczowskiej o godz. 15.00 nastąpi pożegnanie Krzyża Wielkopiątkowego św. Jana Pawła II, który kończy peregrynację w naszej diecezji.
  7. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej w modlitwach pamiętajmy o nauczycielach o godz. 9.00 w kościele zdrojowym spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  8. Wspólnocie Rycerstwa Niepokalanej dziękujemy za zakup obrazu ze św. Maksymilianem  Kolbę na rocznicę powstania Rycerstwa.
  9. Straży Granicznej dziękujemy za pomoc w organizacji „Różańca do Granic” do naszej parafii z różnych stron podkarpacia w dniu wczorajszym  przyjechało ponad 700 pielgrzymów.

10. W zakrystii można nabyć kalendarze ścienne w cenie 5 zł i Rolnika w cenie 25 na rok 2018.

11. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożoną tace remontową.

12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.

13. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Gudz z ul. Armii Krajowej, zmarłą polećmy Bożemu Miłosierdziu „Wieczne odpoczywanie…”

 

Parafianom, Kuracjuszom i Gościom, życzymy wielu łask Bożych w nowym tygodniu.