Ogłoszenia Duszpasterskie:Ogłoszenia Duszpasterskie:

 

Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia NMP,

Klasztor Franciszkanów w Horyńcu – Zdroju

Ogłoszenia Duszpasterskie

XI Niedziela zwykła –   17. 06. 2018r.

  1.  W dniu dzisiejszym w Wólce Horynieckiej odpust ku czci św. Brata Alberta, Msza św. odpustowa o godz. 10.30.
  2. 2.    W piątek w kościele zdrojowym o godz. 8.00 Msza św. dla Szkoły Podstawowej na zakończenie Roku Szkolnego, o godz. 9.00 Msza św. następnie wstawienie Najświętszego  Sakramentu i indywidualna adoracja do godz. 12.00 zakończona Koronką o Bożego Miłosierdzia.
  3. 3.    W następną niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciele po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie dla rodziców dzieci  z zespołu „Horynieckich Aniołków” i „Greccio” wyjeżdżających   na obóz nad morze, po Mszy św. o godz. 14.30 spotkanie formacyjne dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, a  o godz. 16.00 w kościele parafialnym Msza św. z modlitwami o uzdrowienia.
  4. W  najbliższą sobotę i niedzielę w Nowinach Horynieckich  w warsztatach muzycznych  gościnnie będzie uczestniczył Chór z Parafii Farnej z Łańcuta, a w niedzielę  Chór zaśpiewa na Mszy św. w Nowinach Horynieckich o godz. 12.30.
  5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać”  parafianom,  którzy włączyli się przygotowanie i przeżycie Prymicji w naszej wspólnocie parafialnej,  poprzez przywitanie ks. Prymicjanta Krzysztofa oraz przystrojenie trasy przemarszu i udział w Mszy Prymicyjnej, dzieciom komunijnym za przyprowadzenie w wieńcu ks. Prymicjanta.
  6. Przy wyjściu z kościoła znajdują się koperty do których można złożyć ofiarę na prace konserwatorskie w naszej parafii.
  7. W tym tygodniu rozpoczynają się prace konserwatorskie przy polichromii ścian bocznych nawy głównej w kościele parafialnym.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.

 

Parafianom, Kuracjuszom i Gościom, życzymy radosnego przeżycia Dnia Pańskiego i Bożego błogosławieństwa  w nowym tygodniu.